Tuna Türkmen Lojistik olarak;

Şirketimiz 1994 yılında Kurucumuz Erdoğan TÜRKMEN tarafından Türkmen Nakliyat adıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 1994 yılında uluslararası  taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri taleplerine en hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap veren bir lojistik şirketi olmanın gururunu yaşamaktayız. Türkmen Nakliyat ailesinin bir parçası olan Tuna Türkmen Nakliyat her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Tuna Türkmen Nakliyat kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi performansı ile geniş hizmet ağı sektöründeki ihtiyaç ve beklentileri karşılayan bir firma olmuştur.firmamız özlellikle taşıdığı ürünlerin önemi ve hassasiyeti nedeni ile  tüm filosunu gerekli donanıma ulaştırmış ve yine aynı şekilde bünyesindeki personeli de işinde uzman ve yine gerekli donanıma sahip kişilerden oluşturmuştur.

Özbekistan,Türkmenistan,Kazakistan,Kırgızistan,Tacikistan,Rusya,İran,Irak,Gürcistan,Azerbaycan,Asya ve Avrupa Ülkelerine yapılan ihracat,ithalat ve transit taşımalarda Komple&Parsiyel yükleri Tenteli ve Frigo araçlarla,Gabari dışı taşımaları da Lowbed araçlarla müşterilerimize çeşitli taşıma seçenekleri sunup, müşterinin isteği doğrultusunda en ekonomik şekilde organizasyonlar yapılmaktadır.

İşimize duyduğumuz saygı, müşterilerimize en iyi, en kaliteli, en sağlam ve en ekonomik hizmeti verebilmek temel prensiplerimizdendir.Müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinen Tuna Türkmen Lojistik deneyimli kadrosu ile firmaların taşıma/lojistik taleplerine cevap vermektedir.

Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan firmamız faaliyette bulunduğu uluslararası lojistik hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sizlerle çalışmak ve sizlere lojistik destek sağlamaktan mutluluk duyarız

Saygılarımla

Bora TÜRKMEN

Paylaş: